Transfer na lotnisko Berlin

międzynarodowy przewóz osób
do Niemiec, Belgii i Holandii
z Dolnego Śląska (z adresu pod adres)

kontakt

telefon (+48) 74 866 30 55
(+48) 609 249 309
(+48) 605 178 217
email biuro@trans-bus.pl

Kompleksowe przewozy osób z Dolnego Śląska Trans- Bus

Planujesz wakacje na zachodzie Europy? Rozpoczynasz pracę w Niemczech, Belgii czy Holandii? Twoim zadaniem jest przewóz pracowników do Niemiec? Potrzebujesz regularnego przewozu i transportu osób i towarów? Organizujesz grupę wyjazdową? A może interesują Cię tanie przejazdy w niezwykle komfortowych warunkach wynajętym busem do Niemiec?
Transport luksusowym busem to dobra alternatywa dla długiej podróży pociągiem, samolotem czy własnym samochodem, gdzie koszty podróży wzrastają kilkukrotnie.
TTrans- Bus to niezawodny transport osób do Niemiec, Belgii i Holandii. Zobacz co zapewniamy:

  • Komfort podróży - Klimatyzacja latem, ogrzewanie zimą, wygodne fotele lotnicze, nowe busy: to wszystko zwiększa komfort przejazdu, a sama podróż tanimi busami z adresu pod adres staje się czystą przyjemnością.
  • Bezpieczeństwo - Wiemy jak zapewnić wysokie bezpieczeństwo transportu osób. Dlatego w trakcie przejazdów jedzie dwóch kierowców, którzy dbają o komfort jazdy. Nasi kierowcy to prawdziwi profesjonaliści, którzy swoje umiejętności mają poparte długoletnim doświadczeniem i kwalifikacjami zawodowymi. Również powierzone Nam przesyłki ekspresowe mają gwarancję bezpieczeństwa przewozu i doręczenia pod wskazany adres.
  • Przewozy osób busem - Oferujemy zarówno indywidualne przewozy busem jak i obsługę zorganizowanych grup, w tym pracowników. Świadczymy transfer osób na lotnisko. Transport osobowy do Niemiec wynajętymi busami firmy Trans - Bus jeszcze nigdy nie był tak elastyczny i dopasowany do potrzeb klienta!
  • Atrakcyjne ceny - Tanie przewozy do Niemiec to nasza specjalność. Wysokiej jakości busy oraz doświadczenie kierowców, pozwala na umiejętną oszczędność kosztów. Dla stałych klientów i grup zorganizowanych możliwość negocjacji cen.
  • Wynajem busów i profesjonalnego kierowcy - potrzebujesz transportu osób? Jesteś zobowiązany do transportu pracowników do Niemiec? W ofercie - organizacja przewozów służbowych, okolicznościowych czy szkoleniowych, transfer osób na lotnisko, a także błyskawiczny transport przesyłek do Niemiec.
  • Bezpośredni dowóz - Oszczędzaj czas spędzony na szukaniu miejsca docelowego. Trans - Bus zapewnia przewóz osób pod wskazany adres!
  • Przesyłki expressowe - błyskawiczny transport przesyłek do Niemiec, Holandii i Belgii. Gwarancja dostarczenia paczki bez uszkodzeń pod wskazany adres.
  • Dojazd i odbiór pasażerów z lotnisk - Nie musisz obawiać się już spóźnienia na odprawę. Nie przepłacaj. Skontaktuj się z firmą Trans – Bus i zamów tani transport na/z lotniska.
  • przewóz paczek do Niemiec dolnośląskie

W naszej ofercie posiadamy również:
- transfer na lotnisko Berlin
- transfer na lotnisko Hamburg
- transfer na lotnisko Frankfurt
- transfer na lotnisko Amsterdam
- transfer na lotnisko Bruksela
Przewóz osób Polska – Niemcy. Rozkład jazdy.

Wtorki, piątki – godziny poranne – wyjazd z Polski
Środy, soboty – godziny poranne – powrót do Polski